Adres E-Posta Facebook Twitter instagram Yukarı Çık Linkedin Footer Linkleri wifi Telefon
Tekiz İletişimTekiz İletişim
Tekiz İletişim
Tekiz İletişim

Ses Hizmetleri

Ses Hizmetleri

Hızla gelişen teknolojiye karşın bu teknolojiyi yapısın da barındırmak isteyen işletmelerin artan maliyetlerini göz önüne alırsak bu yenilik işletmelere az da olsa bir rahatlık vermektedir. Her sistemci en az bir kere de olsa Voip kurulum ve servisiyle tanışmak isteyeceklerdir. Voip çok basit yapılar da çok kompleksli yapılara kadar uzanabildiğini biliyoruz. Bu sisteme sahip olmak şehirlerarası ve ya uluslararası Voıp network’e sahip olmak isteyebileceğinizi biliyoruz.

Voip Nedir?

Voip voice over internet protocol açılımının kısaltışmış şeklidir. İnternet üzerin den sesli görüşmelere imkân suna üst düzey bir haberleşme aracının için de yer almaktadır. Buimkân sayesin de en uzaktaki dostlarımızın bile seslerinin duyabilme şansına sahip olabiliriz. Voip in Türkçe anlamı internet üzerin den sesli görüşme olarak tanımlanmaktadır. Bu sistem de emeği gecen her insanın büyük bir teşekkür etmemiz de gerekmektedir. Dostlarımız ve sevdiklerimizin sesini duyabilmek için tasarlanan bu sistem eşi benzeri olmayan en yararlı sistemlerdendir.

Voip Servisi Ücretsiz midir?

Kısaca örnek vermek gerekirse 5 şubeli bir yapı olduğumuzu düşünürsek şubelerimizde bulunan dsl hatlarımızı takacağımız her bir Voip cihaz ile networkümüzü oluşturduğumuzu varsayalım networkümüzde bulunan herhangi bir noktadan internet üzerinden kısıtlama olmadan internet bağlantınız olduğu sürece herhangi bir ücret talep edilmemekle beraber iyi hizmet anlayışla yakınlarınızla görüşmek için sizlerin hizmetine sunulmaktadır.