Adres E-Posta Facebook Twitter instagram Yukarı Çık Linkedin Footer Linkleri wifi Telefon
Tekiz İletişimTekiz İletişim
Tekiz İletişim
Tekiz İletişim

Saha Hizmetleri

Saha Hizmetleri

Saha hizmetleri konusunda siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, saha operasyonlarında alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile sizlere yardımcı olur. Butik yapısı ile sizlere yardımcı olan firmamız, 150 farklı hizmet noktası ve bunun yanında 350'nin üzerinde çalışanı ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri pazarında öncü firmalar arasında yer alır. Saha hizmetleri firması olarak tüm ülke genelinde sunduğumuz kaliteli ve profesyonel çözümler ile siz müşterilerimize yerinde destek hizmetleri ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Bunların yanı sıra ISS ve Şube yapısı bulunduran büyük ölçekli şirketler için SLA Destek Seviye Anlaşmaları çerçevesinde Monitoring/Yerinde Teknik Destek ve Network danışmanlığı gibi farklı hizmetler sunduğumuzu da söylemek mümkündür.

Saha hizmetleri için siz de hızlı ve aynı zamanda çözüm odaklı hizmetler istiyorsanız, hemen web sitemizden ya da diğer iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan her konuda bizden yardım alabilirsiniz. Deneyimli ve tecrübelipersonelleri ile sizlere saha destek hizmetlerinde yardımcı olan firmamız, marka gözetmeksizin entegrasyon ve kurulum hizmetleri sunar. Ayrıca firmamız, bu alanda ihtiyacınız olan tüm konularda kusursuz hizmetleri ile sizlere destek olur. Güçlü bir servis yapısına sahip olan firmamız, kurum içindeki iş süreçlerinizde herhangi bir aksaklık meydana gelmeksizin siz müşterilerine hem hızlı hem de sürdürülebilir profesyonel çözümler sunar. Bunun yanında firmamızda hızlı geri dönüş için telefon ve e-posta desteği de sunulmaktadır.

Saha Hizmetlerimiz Nelerdir?

Siz müşterileri için saha operasyonlarında her zaman kaliteden ödün vermeden ve uzman ekibi ile hizmet sunan firmamız, ihtiyacınız olan pek çok konuda hızlı ve çözüm odaklı hizmetler ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca saha destek hizmetlerinde sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere çağrı merkezi, yazılım ve ses hizmetleri konusunda da yine alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Siz de işletmeleriniz ya da şirketlerinizde ihtiyaç duyduğunuz saha Hizmetleri, bilişim teknolojileri ile ilgili cihazlarının kurulumu, yer değişimleri ya da yenilenmeleri konusunda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda genel olarak sizlere sunduğumuz saha destek hizmetleri aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Active Directory Yönetimi
 • Exchange Yönetimi
 • Sunucu Yönetimi
 • Veritabanı Performans Yönetimi
 • Sunucu Yedekleme Yönetimi
 • Sunucu Kurtarma Yönetimi
 • Sunucu Performans Yönetimi
 • Veritabanı Yedekleme ve Kurtarma
 • Güvenlik Yönetimi
 • Donanım Kiralama Hizmetleri
 • Yerel Ağ Yönetimi
 • Geniş Alan Ağ Yönetimi

Saha destek hizmetlerinde firmamız tarafından sizlere sunulan tüm hizmetler işletmeniz ya da şirketinize göre özelleştirilir. Bunun yanında yaygın ağlara sahip olan işletmeler firmamız ile uzun süreli anlaşmalar yaparak hizmetlerimizden daha fazla faydalanma şansına sahiptir. Ayrıca firmamız, saha hizmetlerinde siz müşterileri için pek çok avantajı da beraberinde getirir ve sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet sunar.

Saha Hizmetlerinde Sunduğumuz Avantajlar

Firmamız, saha hizmetlerinde ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hızlı ve pratik çözümler ile yardımcı olur. Bizimle hiçbir konuda herhangi bir aksaklık ve sorun yaşamadan iş süreçlerinizi yönetebilir ve bir an önce işletmeniz için en iyi çalışma sürecini oluşturabilirsiniz. Çünkü sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere her konuda sorunsuz bir iş akışı sunduğumuzu ve bunun yanında işlerinizi kolay bir hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı söylemek isteriz. Siz de saha hizmetlerinde;

 • İş Planlaması ve Yönetim
 • Yerinde Servis Hizmeti
 • Online Servis Hizmeti
 • Ağ ve Altyapı Çözümleri
 • Bakım Anlaşmaları
 • Sistem Yazılım Entegrasyonu

Gibi konularda kaliteli ve profesyonel hizmetler almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere kısa sürede yerinde hizmetler vermemizi sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz anda bizi aramak ve bizden hangi konuda hizmet talep ettiğiniz belirtmek kadar kolaydır.

Diğer yandan firmamız, saha operasyonlarının her aşamasında siz müşterilerine planla, zamanla ve uygula olarak bir yönetim şekli sunar. Bizimle onarım ve arıza gidermeden periyodik bakım ve abonelik işlemlerine kadar tüm saha operasyonlarında hem merkezi hem de gerçek zamanlı uçtan uca yönetim gerçekleştirebilirsiniz. Kurulumunu yapacağımız özel sistemler sayesinde tüm işlemlerinizi tek bir merkezden yönetebilir ve aynı zamanda randevularınızı saat saat planlayabilirsiniz. Geniş kapsamlı bir hizmet aşaması ile sizlere yardımcı olan firmamız, işletmeniz içerisinde gerçekleştirdiğiniz tüm süreçlerde yanınızdadır.

Saha Hizmetlerinde Bizimle Neler Yapabilirsiniz?

Eğer firmamızdan saha hizmetleri konusunda yararlanmak isterseniz, öncelikle işletmeniz için özelleştirilmiş bir sistem sahip olursunuz. Bu şekilde benzeri olmayan bir saha süreç yönetimi sistemi ile tüm işlemlerinizi herhangi bir sorun ve aksaklık yaşamadan kolayca gerçekleştirmeimkanına erişirsiniz. Şimdi, saha hizmetlerinde sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerin neler olduğuna daha yakından bakalım.

Tek merkezli yönetim

Firmamız, siz müşterilerine tüm işlemlerinizi tek bir merkezden yönetme şansı sunar. Merkezi sistem üzerimden tüm işlemleri bir kez tanımlamanız ve sonrasında her şeyin otomatik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamanız yeterlidir.

Randevu Planlamaları

Sizlere kuracağımız özel sistemler aynı zamanda randevularınızın saat saat planlanmasına yardımcı olur. Sistem üzerinden kendi müşterileriniz için haftalık, günlük ya da saatlik randevular vererek gerekli planlamaları yapabilir ve işletmenizde bulunan ekiplerin iş gücü dağılımlarını buna göre belirleyebilirsiniz. Bunun yanında acil durumlarda da iş gücünün otomatik olarak tekrar güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Raporlama

İşletmeniz ile ilgili anlık ve gelecekte ihtiyaç duyacağınız konularda detaylı raporlar alabilir ve böylece aylar sonrasında ne kadar iş gücüne gereksinim duyacağınızı dahi bu raporlar üzerinden görebilirsiniz. Bu şekilde ileriye dönük planlamalarınızı yapabilir ve işlerinizin aksamasının önüne geçebilirsiniz.

Ekip Performansını Takip Etme

Siz de işletmenizde yeralan farklı ekiplerin performanslarını takip edebilir ve buna göre iş gücü dağılımı yapabilirsiniz. Hem coğrafi anlamda hem de organizasyon açısından hangi birimlerinizin ne kadar çalıştığını ve ne kadar performans gösterdiğini görebilir ve bunun ardından iş gücü dağılımınızı tekrar yapabilirsiniz.

Malzeme İhtiyaçlarınızı Belirleme

İşletmenize özel kuracağımız sistem sayesinde hangi birim için hangi malzemenin gerekli olduğunu detaylı bir şekilde görebilir ve bunun hemen ardından malzeme tedariki konusunda gereken önlemleri alabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden stoklarda bulunan malzemeleri kontrol edebilir ve malzeme kullanımında her zaman için tam kapasite verimlilik elde edebilirsiniz.

İş Atamalarında Tam Kontrol

Sahada çalışan bir personeliniz için iş atamalarını elle yapabilirsiniz. Çalışanın işe ayırdığı süre, yolda geçen zaman ya da mola gibi ek süreçlerin detaylı bir şekilde sisteme kayıt olmasını sağlayabilir ve karşınıza çıkan duruma göre iş atamalarını elle kolayca yapabilirsiniz.

Sahadaki İşleri Tabletten İzleme

İşletmenize ait saha hizmetlerinde yer alan tüm süreçleri tablet üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca ekiplerinizin tarafınızdan atanan işleri yine tablet üzerinden kolayca takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında firmamızın sizlere sunduğu sistem sayesinde internet erişiminiz olmasa bile işletme ve ekip bilgilerinizin her zaman ulaşılabilir bir durumda olduğunu da söylemek isteriz.

Siz de saha hizmetlerinde hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere ihtiyacınız olan tüm konularda yardımcı olalım. Alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmak için sadece bizi aramanız yeterlidir.

Süreçlerimiz

Süreçlerimiz
1
Entegrasyon ile Veri gelişi
2
Süreç Yönetim Politikası
3
Merkezi Randevu Sistemi
4
Aplikasyon ile Sahaya Aktarma
5
TT Takip
6
Yerinde Müdahale