Adres E-Posta Facebook Twitter instagram Yukarı Çık Linkedin Footer Linkleri wifi Telefon
Tekiz İletişimTekiz İletişim
Tekiz İletişim
Tekiz İletişim

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

Şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm çağrı merkezi uygulamalarını çok kanallı akıllı çağrı dağıtım işlemini, IVR, sesli yanıt uygulamalarını, sesli posta, ses kayıt ve çok daha fazlasını tek sistemde kullanmanızı sağlamaktadır.Firmamızın sunduğu çağrı merkezi ile çağrılar hızla karşılanır, önceden tercihen edilen yöntemle dağıtılmakta ve arayan müşteriye en uygun operatör tarafından yanıtlanmaktadır. Farklı çağrı dağıtım senaryoları ile farklı çalışma yöntemleri yer alabilir. Esnek çağrı dağıtımı ile beraber müşterilerin bekleme süreleri en aza indirgenmektedir.

Çağrı Merkezi operatörleri ile yapılan farklı çağrı havuzlarına atayın, gelen çağrılar ilgili operatörlere aktarılmaktadır.

VR Operatörler

VR ile operatörleri ile iş yükünü kolayca azaltabilirsiniz. Kullandığınız farklı uygulamalara telefon üzerinden erişerek, telefon tuşları ya da sesli komutlara yer vererek telefon üzerinden interaktif işlem yaptırabilirsiniz.

Plugin geliştirme altyapısı ile beraber çok daha yeni uygulamalaNormal

r ve entegrasyonlargeliştirebilirsiniz. Bulunan yazılımlara entegreetme işlemi ile yeni modüller oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizin telefon üzerinden 7/24 interaktif işlem yapmasını sağlayabilirfatura yada borç sorgulama hizmetlerini verebilirsiniz.

Görüşmeleri Kayıt Altına Alın

Operatörlerin gerçekleştirdiği tüm görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. İstediğiniz süredeinternete ulaşılan her noktadan kayıtları dinleyebilir, gerektiğinde e-posta ile paylaşabilirsiniz.

CRM üzerinden aramalarınızı hemen başlatabilirsiniz. Müşteri ile yapılan görüşmelere ait not ve bilgileri sisteme kayıt edebilirsiniz Çağrı geldiği zaman arayan kişi bilgilerini operatör ekranında pop-up olarak açtırabilirsiniz. Arayan müşteri numarasını müşteri adına dönüştürmeniz mümkündür. Sizde CRM sisteminize tam entegrasyon sağlayınsağlayabilirsiniz.